Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op totoknvbbbeker.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma en uitslagen vrouwen

Vrouwen beker poulefase

zaterdag 3 september 2022
Rijnvogels, fc VR1
6-1
Sporting '70 VR1
Be Quick '28 VR2
5-2
Sparta Nijkerk VR1
IJFC VR1
0-0
AZSV VR1
WV-HEDW VR1
1-3
Wartburgia asv VR1
Barendrecht VR1
0-0
Sleeuwijk VR1
Heerenveense Boys VR1
3-2
The Knickerbockers VR1
F.C. Ommen VR1
1-4
SC Klarenbeek VR1
Reiger Boys VR1
1-1
Wartburgia asv VR2
CSW VR1
1-1
RCL VR1
Berkum VR1
0-1
Saestum VR2
DSS VR1
2-2
Ter Leede VR2
RVVH VR1
0-3
Berkel VR1
Be Quick '28 VR1
3-0
Oranje Nassau VR2
Jodan Boys, de VR1
1-0
Sparta Rotterdam VR1
Gooi 't sc VR1
4-9
Eldenia VR1
SC Genemuiden VR1
0-20
DTS '35 Ede VR1
ACV VR1
8-1
Helpman VR1
Be Quick D VR1
2-5
Oranje Nassau VR1
DZC '68 VR1
0-3
SSS VR1
FC Eindhoven AV VR1
7-0
IJzendijke VR1
S.C. Stiens VR1
4-0
vv Winsum VR1
zondag 4 september 2022
Rood Wit'62 VR1
1-4
VV FSG VR1
Bekkerveld VR1
5-3
V.V. Schaesberg VR1
HVCH VR1
2-2
VDZ VR1
ST SV Someren/NWC VR1
1-4
Prinses Irene VR1
Trekvogels VR2
4-3
Witkampers VR1
RKSV Nuenen VR2
2-1
BSC VR1
Beerse Boys VR1
1-2
Nooit Gedacht VR1
FC Berghuizen VR1
3-1
Always Forward VR1
FC Eindhoven AV VR2
7-0
Velsen Rkvv VR1
Hoogland VR1
3-0
Buitenveldert sc. VR2
Victoria Boys VR1
3-3
Orion VR1
Winkel VR1
0-6
De Tukkers VR1
NSVV FC Kunde VR1
2-2
Woezik VR1
Trekvogels VR1
1-3
RKSV Nuenen VR1
Antibarbari VR1
2-0
Buitenveldert sc. VR1
DSE VR1
1-4
UDI'19/CSU VR1
dinsdag 6 september 2022
Schijf VR1
0-7
Bavel VR1
zaterdag 10 september 2022
Ter Leede VR2
2-1
CSW VR1
Oranje Nassau VR2
3-3
HZVV VR1
Sleeuwijk VR1
4-0
Gooi 't sc VR1
Eldenia VR1
3-3
Barendrecht VR1
Saestum VR1
5-0
Reiger Boys VR1
Wartburgia asv VR1
8-0
RVVH VR1
SC Klarenbeek VR1
4-3
Be Quick '28 VR2
Berkel VR1
2-4
WV-HEDW VR1
IJzendijke VR1
3-0
DZC '68 VR1
Helpman VR1
2-1
Heerenveense Boys VR1
SSS VR1
2-3
FC Eindhoven AV VR1
RCL VR1
0-5
DSS VR1
Sporting '70 VR1
3-0
Berkum VR1
The Knickerbockers VR1
1-3
ACV VR1
Sparta Nijkerk VR1
3-5
F.C. Ommen VR1
Oranje Nassau VR1
4-0
S.C. Stiens VR1
vv Winsum VR1
2-1
Be Quick D VR1
DTS '35 Ede VR1
3-2
IJFC VR1
AZSV VR1
5-2
SC Genemuiden VR1
Saestum VR2
0-6
Rijnvogels, fc VR1
Wartburgia asv VR2
1-0
DSS VR2
Sparta Rotterdam VR1
0-2
Ter Leede VR1
zondag 11 september 2022
Orion VR1
2-0
Trekvogels VR2
UDI'19/CSU VR1
3-2
Beerse Boys VR1
Buitenveldert sc. VR2
2-6
SDO VR1
V.V. Schaesberg VR1
3-2
Rood Wit'62 VR1
Always Forward VR1
1-0
Winkel VR1
Nooit Gedacht VR1
0-4
DSE VR1
VV FSG VR1
3-2
Bekkerveld VR1
BSC VR1
0-1
Schijf VR1
De Tukkers VR1
4-2
FC Berghuizen VR1
VDZ VR1
2-4
ST SV Someren/NWC VR1
Velsen Rkvv VR1
0-1
OJC ROSMALEN VR1
Buitenveldert sc. VR1
1-4
ADO '20 VR1
RKSV Nuenen VR1
10-0
NSVV FC Kunde VR1
Bavel VR1
5-0
RKSV Nuenen VR2
Woezik VR1
1-7
Trekvogels VR1
dinsdag 13 september 2022
CSW VR1
1-6
DSS VR1
Witkampers VR1
2-2
Victoria Boys VR1
Prinses Irene VR1
2-1
HVCH VR1
DSS VR2
0-14
Saestum VR1
zaterdag 17 september 2022
Ter Leede VR2
2-1
RCL VR1
WV-HEDW VR1
5-0
RVVH VR1
DSS VR2
0-0
Reiger Boys VR1
Sleeuwijk VR1
3-3
Eldenia VR1
Helpman VR1
2-3
The Knickerbockers VR1
Berkum VR1
0-1
Rijnvogels, fc VR1
Heerenveense Boys VR1
2-5
ACV VR1
F.C. Ommen VR1
1-7
Be Quick '28 VR2
Jodan Boys, de VR1
3-1
Ter Leede VR1
IJzendijke VR1
2-3
SSS VR1
Berkel VR1
0-5
Wartburgia asv VR1
Gooi 't sc VR1
0-2
Barendrecht VR1
Be Quick D VR1
3-3
S.C. Stiens VR1
vv Winsum VR1
0-4
Oranje Nassau VR1
Sparta Nijkerk VR1
5-3
SC Klarenbeek VR1
HZVV VR1
15:00
Be Quick '28 VR1
SC Genemuiden VR1
0-10
IJFC VR1
AZSV VR1
1-4
DTS '35 Ede VR1
Sporting '70 VR1
1-7
Saestum VR2
DZC '68 VR1
0-5
FC Eindhoven AV VR1
Wartburgia asv VR2
0-7
Saestum VR1
zondag 18 september 2022
OJC ROSMALEN VR1
0-2
FC Eindhoven AV VR2
ADO '20 VR1
6-2
Antibarbari VR1
Orion VR1
7-1
Witkampers VR1
BSC VR1
1-7
Bavel VR1
Rood Wit'62 VR1
0-6
Bekkerveld VR1
UDI'19/CSU VR1
0-0
Nooit Gedacht VR1
V.V. Schaesberg VR1
0-3
VV FSG VR1
Winkel VR1
0-2
FC Berghuizen VR1
Prinses Irene VR1
0-2
VDZ VR1
HVCH VR1
3-3
ST SV Someren/NWC VR1
Trekvogels VR2
5-6
Victoria Boys VR1
Always Forward VR1
1-6
De Tukkers VR1
Beerse Boys VR1
0-3
DSE VR1
SDO VR1
1-2
Hoogland VR1
Schijf VR1
2-5
RKSV Nuenen VR2
NSVV FC Kunde VR1
0-8
Trekvogels VR1
RKSV Nuenen VR1
6-1
Woezik VR1

Vrouwen beker 1e ronde

donderdag 20 oktober 2022
Eldenia VR1
14-0
OJC ROSMALEN VR1
zaterdag 22 oktober 2022
WV-HEDW VR1
0-4
DSS VR1
Ter Leede VR2
3-2
FC Eindhoven AV VR2
Wartburgia asv VR1
4-0
Trekvogels VR1
SC Klarenbeek VR1
0-10
Saestum VR1
DSE VR1
0-2
DTS '35 Ede VR1
Be Quick '28 VR1
2-1
FC Eindhoven AV VR1
Ter Leede VR1
1-2
Rijnvogels, fc VR1
Saestum VR2
0-2
Oranje Nassau VR1
Beloften PSV
4-0
RKSV Nuenen VR1
SSS VR1
2-0
Prinses Irene VR1
Bavel VR1
0-0
Be Quick '28 VR2
VDZ VR1
1-3
Jodan Boys, de VR1
S.C. Stiens VR1
0-2
De Tukkers VR1
zondag 23 oktober 2022
Bekkerveld VR1
4-2
UDI'19/CSU VR1
ADO '20 VR1
4-2
Antibarbari VR1
RKSV Nuenen VR2
0-2
VV FSG VR1
FC Berghuizen VR1
5-4
Hoogland VR1
Victoria Boys VR1
2-4
Orion VR1
woensdag 14 december 2022
SDO VR1
19:45
ACV VR1

Vrouwen beker 3e ronde

zaterdag 17 december 2022
Jodan Boys, de VR1
11:45
Be Quick '28 VR1
Saestum VR1
13:00
DTS '35 Ede VR1
Eldenia VR1
13:00
Rijnvogels, fc VR1
Orion VR1
14:00
Be Quick '28 VR2
Ter Leede VR2
14:30
Beloften PSV
DSS VR1
14:30
Oranje Nassau VR1
ACV VR1
15:00
VV FSG VR1
SSS VR1
17:00
De Tukkers VR1
Wartburgia asv VR1
17:00
ADO '20 VR1
zondag 18 december 2022
FC Berghuizen VR1
12:30
Bekkerveld VR1
SDO VR1
13:00
VV FSG VR1