Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op totoknvbbbeker.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma en uitslagen vrouwen

Vrouwen beker poulefase

zaterdag 2 september 2023
Ter Leede VR2
2-1
WV-HEDW VR1
IJFC VR1
0-6
Rijnvogels, fc VR1
DSS VR2
2-3
Wartburgia asv VR1
Berkel VR1
3-1
Jong Sparta Rotterdam
Barendrecht VR1
4-1
SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1
Oranje Nassau VR2
4-3
Be Quick '28 VR2
SDC Putten VR1
1-4
Saestum VR2
Delta Sports '95 FC VR1
1-1
Sporting '70 VR1
Eldenia VR1
6-0
F.C. Ommen VR1
IJzendijke VR1
2-1
Sleeuwijk VR1
Ter Leede VR1
7-1
RCL VR1
DSS VR1
3-0
Wartburgia asv VR2
Real Sranang sv. VR1
1-3
Reiger Boys VR1
The Knickerbockers VR1
0-3
Be Quick '28 VR1
Spirit VR1
0-8
Jodan Boys, de VR1
AZSV VR1
2-3
SC Klarenbeek VR1
DZC '68 VR1
0-4
DTS '35 Ede VR1
Oranje Nassau VR1
13-0
vv Winsum VR1
Sparta Nijkerk VR1
0-5
Saestum VR1
Groen Geel VR1
2-2
S.C. Stiens VR1
Berkum VR1
0-0
HZVV VR1
ACV VR1
4-1
Heerenveense Boys VR1
zondag 3 september 2023
Bekkerveld VR1
5-2
RKSV Nuenen VR2
OJC ROSMALEN VR1
BNO
DSE VR2
Orion VR1
10-0
Rood Wit'62 VR1
Beuningse Boys VR1
0-4
VDZ VR1
HVCH VR1
2-7
Nooit Gedacht VR1
Prinses Irene VR1
1-0
Trekvogels VR2
UDI'19/CSU VR1
1-2
Buitenveldert sc. VR1
Beerse Boys VR1
1-2
V.V. Schaesberg VR1
FC Berghuizen VR1
7-2
Woezik VR1
V.V. Bergen VR1
2-3
ADO '20 VR1
VV FSG VR1
3-2
SV Someren VR1
FC Eindhoven AV VR2
2-1
Wittenhorst VR1
De Tukkers VR1
2-0
RKHVV VR1
Winkel VR1
1-7
Victoria Boys VR1
AFC VR1
0-1
DSE VR1
Hoogland VR1
0-3
RKSV Nuenen VR1
Bavel VR1
3-1
FC Tilburg VR1
zaterdag 9 september 2023
RCL VR1
4-1
Spirit VR1
Jodan Boys, de VR1
0-3
Ter Leede VR1
Be Quick '28 VR2
1-4
ACV VR1
Wartburgia asv VR1
5-0
Real Sranang sv. VR1
WV-HEDW VR1
0-3
DSS VR1
Sleeuwijk VR1
1-3
FC Eindhoven AV VR1
Saestum VR2
0-0
Berkel VR1
SC Klarenbeek VR1
7-0
DZC '68 VR1
Sporting '70 VR1
0-4
Sparta Nijkerk VR1
Rijnvogels, fc VR1
5-2
Barendrecht VR1
F.C. Ommen VR1
0-4
Berkum VR1
DTS '35 Ede VR1
3-2
AZSV VR1
Heerenveense Boys VR1
1-3
Oranje Nassau VR2
Be Quick '28 VR1
BNO
Groen Geel VR1
Wartburgia asv VR2
0-1
Ter Leede VR2
Reiger Boys VR1
0-3
DSS VR2
SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1
0-0
IJFC VR1
S.C. Stiens VR1
2-1
The Knickerbockers VR1
vv Winsum VR1
3-2
Helpman VR1
HZVV VR1
0-5
Eldenia VR1
Saestum VR1
5-0
Delta Sports '95 FC VR1
Jong Sparta Rotterdam
8-1
SDC Putten VR1
zondag 10 september 2023
Rood Wit'62 VR1
3-2
FC Eindhoven AV VR2
V.V. Schaesberg VR1
0-3
Bekkerveld VR1
RKSV Nuenen VR2
2-3
Beerse Boys VR1
DSE VR1
0-1
UDI'19/CSU VR1
Trekvogels VR2
0-12
FC Berghuizen VR1
Wittenhorst VR1
1-3
Orion VR1
Nooit Gedacht VR1
6-2
VV FSG VR1
RKHVV VR1
11-1
Witkampers VR1
Woezik VR1
0-2
Prinses Irene VR1
FC Tilburg VR1
GWVU
OJC ROSMALEN VR1
SV Someren VR1
1-1
HVCH VR1
VDZ VR1
0-4
Hoogland VR1
Victoria Boys VR1
3-3
Always Forward VR1
RKSV Nuenen VR1
6-0
Beuningse Boys VR1
Trekvogels VR1
13-0
V.V. Bergen VR1
Buitenveldert sc. VR1
2-2
AFC VR1
zaterdag 16 september 2023
Rijnvogels, fc VR1
13-0
SVO RVVH/Sparta RV&AV VR1
Be Quick '28 VR2
2-0
Heerenveense Boys VR1
DSS VR2
3-1
Real Sranang sv. VR1
WV-HEDW VR1
2-2
Wartburgia asv VR2
Barendrecht VR1
2-3
IJFC VR1
Delta Sports '95 FC VR1
3-1
Sparta Nijkerk VR1
Saestum VR1
7-0
Sporting '70 VR1
Helpman VR1
0-7
Oranje Nassau VR1
DSS VR1
2-1
Ter Leede VR2
RCL VR1
0-4
Jodan Boys, de VR1
Be Quick '28 VR1
4-1
S.C. Stiens VR1
F.C. Ommen VR1
1-1
HZVV VR1
Spirit VR1
1-4
Ter Leede VR1
Berkum VR1
1-1
Eldenia VR1
AZSV VR1
1-2
DZC '68 VR1
Berkel VR1
BNO
SDC Putten VR1
Reiger Boys VR1
0-1
Wartburgia asv VR1
DTS '35 Ede VR1
4-7
SC Klarenbeek VR1
Saestum VR2
4-2
Jong Sparta Rotterdam
FC Eindhoven AV VR1
8-0
IJzendijke VR1
ACV VR1
11-1
Oranje Nassau VR2
zondag 17 september 2023
Beuningse Boys VR1
0-8
Hoogland VR1
UDI'19/CSU VR1
4-5
AFC VR1
Rood Wit'62 VR1
1-0
Wittenhorst VR1
Always Forward VR1
7-0
Winkel VR1
Trekvogels VR2
1-1
Woezik VR1
Witkampers VR1
0-8
De Tukkers VR1
RKSV Nuenen VR2
1-2
V.V. Schaesberg VR1
DSE VR1
2-0
Buitenveldert sc. VR1
Nooit Gedacht VR1
3-1
SV Someren VR1
FC Berghuizen VR1
3-1
Prinses Irene VR1
FC Eindhoven AV VR2
1-0
Orion VR1
Beerse Boys VR1
2-3
Bekkerveld VR1
VV FSG VR1
0-0
HVCH VR1
Bavel VR1
6-0
OJC ROSMALEN VR1
RKSV Nuenen VR1
8-0
VDZ VR1
Trekvogels VR1
2-2
ADO '20 VR1
donderdag 28 september 2023
FC Tilburg VR1
3-0
OJC ROSMALEN VR1

Vrouwen beker 1e ronde

zaterdag 21 oktober 2023
Delta Sports '95 FC VR1
0-2
IJzendijke VR1
Ter Leede VR2
2-1
ADO '20 VR1
IJFC VR1**
0-0 (5-4)
Jodan Boys, de VR1
S.C. Stiens VR1
0-3
Saestum VR2
Hoogland VR1
2-0
DSS VR2
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
zondag 22 oktober 2023
FC Tilburg VR1**
0-0 (5-4)
Victoria Boys VR1
FC Eindhoven AV VR2
7-2
RKHVV VR1
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
dinsdag 12 december 2023
Jong Ajax (v)
1-0
Berkel VR1
zaterdag 16 december 2023
Ter Leede VR2
0-6
DTS '35 Ede VR1
Saestum VR2
4-0
Eldenia VR1
Wartburgia asv VR1
3-1
Oranje Nassau VR1
Bavel VR1
0-3
Saestum VR1
Ter Leede VR1
4-0
IJzendijke VR1
Rijnvogels, fc VR1
BNO
SC Klarenbeek VR1
DSS VR1
BNO
Bekkerveld VR1
IJFC VR1
0-3
FC Eindhoven AV VR1
Nooit Gedacht VR1
0-5
ACV VR1
Hoogland VR1
3-7
Be Quick '28 VR1
zondag 17 december 2023
Prinses Irene VR1
0-5
Orion VR1
FC Berghuizen VR1
2-1
Always Forward VR1
FC Eindhoven AV VR2
2-1
Trekvogels VR1
FC Tilburg VR1
2-4
De Tukkers VR1
RKSV Nuenen VR1**
2-2 (7-6)
DSE VR1
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
zaterdag 13 januari 2024
Jong Ajax (v)
4-2
ACV VR1
Saestum VR1
0-1
Saestum VR2
Be Quick '28 VR1
0-5
FC Eindhoven AV VR1
De Tukkers VR1
1-0
DSS VR1
woensdag 17 januari 2024
Rijnvogels, fc VR1
2-3
Ter Leede VR1*
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
zondag 21 januari 2024
FC Eindhoven AV VR2
1-4
RKSV Nuenen VR1
donderdag 25 januari 2024
DTS '35 Ede VR1
1-0
Orion VR1
woensdag 31 januari 2024
FC Berghuizen VR1**
0-0 (4-2)
Wartburgia asv VR1
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
zaterdag 3 februari 2024
FC Berghuizen VR1
0-0 (4-5)
Wartburgia asv VR1**
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
zaterdag 20 januari 2024
Ter Leede VR1
2-3
Saestum VR2
zaterdag 27 januari 2024
De Tukkers VR1
0-5
FC Eindhoven AV VR1
zaterdag 3 februari 2024
DTS '35 Ede VR1
3-3 (3-4)
RKSV Nuenen VR1**
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
dinsdag 6 februari 2024
Jong Ajax (v)
2-1
Wartburgia asv VR1

B2540 Vrouwen beker 1/2 finales (landelijk)

zaterdag 9 maart 2024
Saestum VR2
1-4
FC Eindhoven AV VR1
zondag 7 april 2024
Jong Ajax (v)
10-1
RKSV Nuenen VR1

B2550 Vrouwen beker finale (landelijk)

donderdag 9 mei 2024
FC Eindhoven AV VR1
0-2
Jong Ajax (v)

TOTO KNVB Beker vrouwen 1/8 finale

vrijdag 16 februari 2024
AZ
0-4
FC Twente
PEC Zwolle
1-2
Fortuna Sittard
ADO Den Haag
1-1 (3-4)
Feyenoord**
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
zaterdag 17 februari 2024
Jong Ajax (v)
3-0
Telstar
Saestum VR2
4-7
Excelsior
FC Eindhoven AV VR1
0-9
Ajax
zondag 18 februari 2024
sc Heerenveen
2-1
PSV
RKSV Nuenen VR1
0-6
FC Utrecht

TOTO KNVB Beker vrouwen 1/4 finale

donderdag 14 maart 2024
Feyenoord
3-0
FC Twente
Jong Ajax (v)
1-5
Ajax
zondag 17 maart 2024
Fortuna Sittard
4-0
FC Utrecht
Excelsior
2-0
sc Heerenveen

TOTO KNVB Beker vrouwen 1/2 finale

dinsdag 16 april 2024
Ajax*
2-1
Feyenoord
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
woensdag 17 april 2024
Excelsior
0-5
Fortuna Sittard