Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op totoknvbbbeker.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma en uitslagen mannen

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1 mannen

zaterdag 13 augustus 2022
Staphorst
3-0
TOGB
Hercules
5-1
Ter Leede
JOS Watergraafsmeer
1-3
Hoek
OJC ROSMALEN
1-2
Sportlust '46
Groene Ster
2-0
Barendrecht
ADO '20*
4-3
VVOG
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2 mannen

dinsdag 20 september 2022
Scheveningen
1-1 (4-5)
Harkemase Boys**
DOVO
0-1
Spakenburg
IJsselmeervogels
0-0 (5-6)
Hoek**
FC Lisse
0-3
DVS'33 Ermelo
Rijnvogels
1-0
ACV
Quick Boys
1-2
Sportlust '46
ASWH
1-2
Kozakken Boys
De Treffers
3-1
Noordwijk
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
woensdag 21 september 2022
Groene Ster
1-3
Quick
Blauw Geel'38/JUMBO
4-0
Baronie
TEC
1-0
UNA
Unitas
0-0 (4-5)
DEM**
ADO '20
3-0
VVSB
HSC '21
2-2 (4-5)
RKAV Volendam**
OSS'20
1-2
Excelsior'31
OFC*
6-2
UDI'19/CSU
Excelsior M
1-2
Hercules
GVVV
1-0
Sparta Nijkerk
SteDoCo
1-2
Dongen
Gemert
1-2
Urk*
AFC
4-4 (4-5)
Staphorst**
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen

TOTO KNVB beker 1e ronde mannen

dinsdag 18 oktober 2022
FC Eindhoven
1-0
Willem II
Excelsior'31
2-3
ADO Den Haag
Urk
2-0
Staphorst
GVVV
1-3
FC Den Bosch
Kon. HFC
0-1
Telstar
Almere City FC
2-0
TOP Oss
Rijnsburgse Boys
1-3
De Graafschap
Harkemase Boys
1-5
FC Volendam
Hoek
2-4
sc Heerenveen*
Roda JC
2-2 (6-7)
Heracles Almelo**
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
woensdag 19 oktober 2022
FC Dordrecht
0-3
FC Groningen
Rijnvogels
0-3
SC Cambuur
Spakenburg
2-1
TEC
ADO '20
1-2
FC Emmen*
Excelsior
5-1
MVV Maastricht
Kozakken Boys**
2-2 (5-4)
Vitesse
Go Ahead Eagles
3-1
Helmond Sport
Hercules
0-1
NAC Breda
De Treffers
2-0
RKC Waalwijk
N.E.C.
3-2
Fortuna Sittard
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
donderdag 20 oktober 2022
Sportlust '46
0-3
FC Utrecht
Katwijk
2-1
DVS'33 Ermelo
DEM
1-4
Blauw Geel'38/JUMBO
OFC
1-3
Sparta Rotterdam
Dongen
1-2
VVV-Venlo
RKAV Volendam
2-4
Quick
HHC Hardenberg
0-1
PEC Zwolle

TOTO KNVB beker 2e ronde mannen

dinsdag 10 januari 2023
FC Twente
3-1
Telstar
NAC Breda*
2-1
FC Eindhoven
Kozakken Boys
1-3
ADO Den Haag
Quick
1-4
De Graafschap
Sparta Rotterdam
1-2
PSV
* Wint na verlenging
** Wint na strafschoppen
woensdag 11 januari 2023
Excelsior
1-4
AZ
Almere City FC
0-4
N.E.C.
VVV-Venlo
2-3
FC Emmen
sc Heerenveen
2-0
FC Volendam
De Treffers
1-0
SC Cambuur
FC Den Bosch
0-2
Ajax
donderdag 12 januari 2023
Heracles Almelo
0-1
Go Ahead Eagles
Urk
0-3
Katwijk
FC Groningen
2-3
Spakenburg
Blauw Geel'38/JUMBO
1-3
FC Utrecht
Feyenoord
3-1
PEC Zwolle

TOTO KNVB beker 3e ronde mannen

dinsdag 7 februari 2023
AZ
18:45
FC Utrecht
De Graafschap
20:00
De Treffers
NAC Breda
21:00
sc Heerenveen
woensdag 8 februari 2023
PSV
18:45
FC Emmen
Spakenburg
20:00
Katwijk
Feyenoord
21:00
N.E.C.
donderdag 9 februari 2023
FC Twente
18:45
Ajax
ADO Den Haag
21:00
Go Ahead Eagles