Programma en uitslagen

kwalificatieronde 1

zaterdag 18 augustus 2018
ASWH
5-0 (0-0)
MASV
FC 's-Gravenzande
3-2
Quick
Eemdijk
3-0
VC Vlissingen
Urk
2-2 (5-4)
SDO
Harkemase Boys
2-1
De Dijk
Sportlust '46
1-4
HBS
Zaanlandia
1-1 (4-5)
Achilles '29
Hoek
3-0
ADO '20
Goes
0-4 (0-0)
Staphorst
SteDoCo
1-0
Cluzona
OSS'20
2-4
Noordwijk
EVV
7-0
Brielle
Quick '20
2-6 (0-0)
DVS'33 Ermelo
Alverna
0-2 (0-0)
ODIN 59
zondag 19 augustus 2018
JOS Watergraafsmeer
1-2
Westlandia
Bekkerveld 1
2-4
Hercules
zaterdag 18 augustus 2018
DOVO
3-0
Quick Boys
Rijnsb.Boys
3-1 (0-0)
Ajax
DZC '68
0-2
Scheveningen
DFS sv
2-1
Barendrecht
Spakenburg
4-1
Wittenhorst 1
JVC Cuijk
2-3
Kon. HFC
dinsdag 21 augustus 2018
Alcides
2-0
VVOG
GVVV
0-3
TEC
FC 's-Gravenzande
1-2
Excelsior M
IJsselmeervogels
2-3
Noordwijk 1
woensdag 22 augustus 2018
Hercules 1
0-4 (0-0)
ASWH
RKAV Volendam
1-0
EVV
SJC
0-2
FC Lisse
Blauw Geel'38/JUMBO
0-1
Urk
Uno Animo
1-6
VVSB
Gemert
1-1 (3-2)
Hoek
UNA
2-4
Eemdijk
OJC ROSMALEN
4-1
Flevo Boys
Groene Ster
2-1
Lienden
HHC Hardenberg
0-3
OFC
HBS 1
2-3
ONS Sneek
Achilles '29 1
1-6
Harkemase Boys
Staphorst 1
2-1
HSC '21
ODIN 59 1
1-0
Dongen
Westlandia 1
2-1
SteDoCo
De Treffers
1-2
DVS'33 Ermelo 1
zaterdag 25 augustus 2018
Te Werve
3-1
Marvilde
dinsdag 25 september 2018
AFC
5-0
Telstar
RKC Waalwijk
2-0
NAC Breda
Spakenburg
3-0
DFS sv
DVS'33 Ermelo
0-6
Roda JC
Kon. HFC
4-0
Harkemase Boys
ODIN 59
1-0
FC Lisse
Noordwijk
3-2
Sparta Rotterdam
VVSB
3-3 (3-5)
De Graafschap
Rijnsb.Boys
1-1 (4-5)
TOP Oss
Westlandia
0-3
VVV-Venlo
Scheveningen
2-3
SC Cambuur
FC Den Bosch
1-2
Heracles Almelo
FC Volendam
1-2
Willem II
Go Ahead Eagles
2-0
FC Eindhoven
Helmond Sport
0-5
Fortuna Sittard
Almere City FC
1-0
FC Dordrecht
Kozakken Boys
3-1
ONS Sneek
Excelsior
2-3
N.E.C.
woensdag 26 september 2018
OJC ROSMALEN
0-6
ADO Den Haag
Excelsior M
0-4
PSV
Staphorst
0-1
PEC Zwolle
DOVO
2-2 (4-5)
Urk
Eemdijk
1-4 (0-0)
ASWH
RKAV Volendam
1-2
Vitesse
Katwijk
0-1
sc Heerenveen
Groene Ster
2-1
TEC
Te Werve
0-7
Ajax
donderdag 27 september 2018
Alcides
0-6 (0-0)
AZ
OFC
1-3
FC Emmen
FC Groningen
0-2
FC Twente
FC Utrecht
2-0
MVV
Gemert
0-4
Feyenoord
dinsdag 30 oktober 2018
PSV
2-3
RKC Waalwijk
AFC
1-0
TOP Oss
Urk
0-1
Roda JC
Kozakken Boys
2-1
Almere City FC
FC Twente
4-2
Noordwijk
SC Cambuur
2-1
Kon. HFC
De Graafschap
2-5
PEC Zwolle
woensdag 31 oktober 2018
Heracles Almelo
0-2
Vitesse
Groene Ster
1-3
sc Heerenveen
AZ
2-0
VVV-Venlo
FC Utrecht
5-1
ASWH
Willem II
5-0
Spakenburg
FC Emmen
1-3
ODIN 59
Ajax
3-0
Go Ahead Eagles
donderdag 1 november 2018
N.E.C.
2-3
Fortuna Sittard
Feyenoord
5-1
ADO Den Haag

Achtste finales

dinsdag 18 december 2018
Willem II
18:30
AFC
FC Twente
19:45
RKC Waalwijk
AZ
20:45
PEC Zwolle
woensdag 19 december 2018
ODIN 59
18:30
sc Heerenveen
Fortuna Sittard
19:45
SC Cambuur
Roda JC
20:45
Ajax
donderdag 20 december 2018
Kozakken Boys
18:30
Vitesse
Feyenoord
20:45
FC Utrecht

Terug naar boven