Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op totoknvbbbeker.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma en uitslagen mannen

kwalificatieronde 2 mannen

dinsdag 21 september 2021
Achilles Veen
3-2
DTS '35 Ede 1
Ajax
4-1
VVSB
Goes
1-2
DOVO
DVS'33 Ermelo
2-2 (4-2)
Noordwijk
HHC Hardenberg
0-2
Capelle
FC Lisse
1-2
AFC
ASWH
1-0
Quick
IJsselmeervogels
3-1
Sportlust '46
Hoek
2-3
SteDoCo
GVVV
3-1
VVOG
Barendrecht
3-0
Scheveningen
Katwijk
2-3
Harkemase Boys
Quick Boys
0-2
Rijnsb.Boys
Sparta Nijkerk
2-0
Sliedrecht 1
ODIN 59
1-2
De Treffers
woensdag 22 september 2021
Kozakken Boys
2-0
Groene Ster
Spakenburg
5-2
UNA
Hercules
1-1 (1-4)
ACV
ADO '20
2-1
Kon. HFC
Unitas
1-0
Ter Leede
OSS'20
2-1
HSC '21
OFC
0-2
Excelsior M
Gemert
3-1
TEC
Hoogland
0-1
Westlandia
Staphorst
3-1
Dongen
dinsdag 26 oktober 2021
SteDoCo
0-5
FC Utrecht
FC Volendam
0-3
FC Emmen
DVS'33 Ermelo
2-1
FC Eindhoven
Kozakken Boys
1-2
Telstar
Spakenburg
3-0
FC Dordrecht
ACV
0-3
MVV
Roda JC
2-1
FC Den Bosch
ASWH
1-3
Heracles Almelo
PEC Zwolle
4-1
De Graafschap
Sparta Nijkerk
0-2
ADO Den Haag
NAC Breda
1-1 (4-2)
VVV-Venlo
woensdag 27 oktober 2021
OSS'20
0-2
FC Twente
Staphorst
0-3
Gemert
Fortuna Sittard
3-0
TOP Oss
Westlandia
2-5
Excelsior M
GVVV
0-2
Sparta Rotterdam
ADO '20
2-3
Barendrecht
Achilles Veen
4-0
Unitas
Harkemase Boys
2-1
DOVO
Almere City FC
0-2
Go Ahead Eagles
Capelle
0-3
N.E.C.
IJsselmeervogels
0-3
Excelsior
De Treffers
2-2 (2-5)
Rijnsb.Boys
AFC
1-2
sc Heerenveen
FC Groningen
4-0
Helmond Sport
donderdag 28 oktober 2021
Ajax
0-5
SC Cambuur
RKC Waalwijk
3-0
Willem II
dinsdag 14 december 2021
PEC Zwolle
4-0
MVV
ADO Den Haag
4-2
Gemert
FC Emmen
0-1
Excelsior M
Telstar
5-3
Spakenburg
NAC Breda
3-2
FC Utrecht
woensdag 15 december 2021
Vitesse
2-1
Sparta Rotterdam
AZ
4-1
Heracles Almelo
Harkemase Boys
0-5
RKC Waalwijk
FC Twente
2-1
Feyenoord
Excelsior
2-4
FC Groningen
PSV
2-0
Fortuna Sittard
Ajax
4-0
Barendrecht
Go Ahead Eagles
2-0
Roda JC
donderdag 16 december 2021
SC Cambuur
1-2
N.E.C.
Achilles Veen
0-2
DVS'33 Ermelo
sc Heerenveen
2-0
De Treffers
dinsdag 18 januari 2022
RKC Waalwijk
4-2
ADO Den Haag
Vitesse
2-0
DVS'33 Ermelo
sc Heerenveen
0-1
Go Ahead Eagles
woensdag 19 januari 2022
FC Groningen
1-2
N.E.C.
NAC Breda
2-1
PEC Zwolle
FC Twente
1-2
AZ
donderdag 20 januari 2022
PSV
2-1
Telstar
Ajax
9-0
Excelsior M
dinsdag 8 februari 2022
PSV
4-0
NAC Breda
woensdag 9 februari 2022
RKC Waalwijk
0-4
AZ
Ajax
5-0
Vitesse
donderdag 10 februari 2022
N.E.C.
0-2
Go Ahead Eagles
woensdag 2 maart 2022
Go Ahead Eagles
1-2
PSV
donderdag 3 maart 2022
AZ
0-2
Ajax

Finale mannen

zondag 17 april 2022
PSV
2-1
Ajax