Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op totoknvbbbeker.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma en uitslagen

kwalificatieronde 2

dinsdag 21 september 2021
Achilles Veen
3-2
DTS '35 Ede 1
Ajax
4-1
VVSB
Goes
1-2
DOVO
DVS'33 Ermelo
2-2 (4-2)
Noordwijk
HHC Hardenberg
0-2
Capelle
FC Lisse
1-2
AFC
ASWH
1-0
Quick
IJsselmeervogels
3-1
Sportlust '46
Hoek
2-3
SteDoCo
GVVV
3-1
VVOG
Barendrecht
3-0
Scheveningen
Katwijk
2-3
Harkemase Boys
Quick Boys
0-2
Rijnsb.Boys
Sparta Nijkerk
2-0
Sliedrecht 1
ODIN 59
1-2
De Treffers
woensdag 22 september 2021
Kozakken Boys
2-0
Groene Ster
Spakenburg
5-2
UNA
Hercules
1-1 (3-4)
ACV
ADO '20
2-1
Kon. HFC
Unitas
1-0
Ter Leede
OSS'20
2-1
HSC '21
OFC
0-2
Excelsior M
Gemert
3-1
TEC
Hoogland
0-1
Westlandia
Staphorst
3-1
Dongen
dinsdag 26 oktober 2021
SteDoCo
0-5
FC Utrecht
FC Volendam
0-3
FC Emmen
DVS'33 Ermelo
2-1
FC Eindhoven
Kozakken Boys
1-2
Telstar
Spakenburg
3-0
FC Dordrecht
ACV
0-3
MVV
Roda JC
2-1
FC Den Bosch
ASWH
1-3
Heracles Almelo
PEC Zwolle
4-1
De Graafschap
Sparta Nijkerk
0-2
ADO Den Haag
NAC Breda
1-1 (4-2)
VVV-Venlo
woensdag 27 oktober 2021
OSS'20
0-2
FC Twente
Staphorst
0-3
Gemert
Fortuna Sittard
3-0
TOP Oss
Westlandia
2-5
Excelsior M
GVVV
0-2
Sparta Rotterdam
ADO '20
2-3
Barendrecht
Achilles Veen
4-0
Unitas
Harkemase Boys
2-1
DOVO
Almere City FC
0-2
Go Ahead Eagles
Capelle
0-3
N.E.C.
IJsselmeervogels
0-3
Excelsior
De Treffers
2-2 (6-5)
Rijnsb.Boys
AFC
1-2
sc Heerenveen
FC Groningen
4-0
Helmond Sport
donderdag 28 oktober 2021
Ajax
0-5
SC Cambuur
RKC Waalwijk
3-0
Willem II

2e ronde (32)

dinsdag 14 december 2021
ADO Den Haag
18:45
Gemert
Telstar
20:00
Spakenburg
Achilles Veen
20:00
DVS'33 Ermelo
FC Emmen
20:00
Excelsior M
PEC Zwolle
20:00
MVV
NAC Breda
21:00
FC Utrecht
woensdag 15 december 2021
FC Twente
18:45
Feyenoord
Vitesse
19:00
Sparta Rotterdam
Excelsior
20:00
FC Groningen
AZ
20:00
Heracles Almelo
Harkemase Boys
20:00
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
20:00
Roda JC
Ajax
20:15
Barendrecht
PSV
21:00
Fortuna Sittard
donderdag 16 december 2021
SC Cambuur
18:45
N.E.C.
sc Heerenveen
21:00
De Treffers