Programma eerste ronde TOTO KNVB Beker bekend

KNVB Media
KNVB Media
6 september, 15:15

Wanneer Harkemase Boys afrekent met Scheveningen wacht een thuisduel met FC Groningen. - Foto: KNVB Media

Het programma voor de eerste ronde van de TOTO KNVB Beker is bekend. De wedstrijden vinden plaats op dinsdag 29, woensdag 30 en donderdag 31 oktober. Nog niet alle wedstrijden in deze ronde zijn definitief, omdat sommige wedstrijden nog afhankelijk zijn van uitslagen in de tweede kwalificatieronde van eind september.

Omdat zowel FC Utrecht als Fortuna Sittard op donderdag 31 oktober hun bekerwedstrijden speelt, wordt de navolgende Eredivisiewedstrijd FC Utrecht – Fortuna Sittard verplaatst van zaterdag 2 november naar zondag 3 november (14.30 uur).

DatumTijdstipWedstrijd
di. 29 oktober18.30 uurVitesse - De Graafschap
di. 29 oktober19.45 uurSivolde / Goes - SC Cambuur
di. 29 oktober19.45 uurFC 's-Gravenzande - SteDoCo
di. 29 oktober19.45 uurEVV / Flevo Boys - Quick Boys / Katwijk
di. 29 oktober19.45 uurGVVV / Kozakken Boys - Helmond Sport
di. 29 oktober19.45 uurFC Dordrecht - MVV
di. 29 oktober19.45 uurIJsselmeervogels - FC Den Bosch
di. 29 oktober19.45 uurKoninklijke HFC - Telstar
di. 29 oktober19.45 uurHoek - PEC Zwolle
di. 29 oktober19.45 uurAlmere City - Go Ahead Eagles
di. 29 oktober19.45 uurAchilles Veen / HHC Hardenberg - Roda JC
di. 29 oktober19.45 uurExcelsior - NEC
di. 29 oktober19.45 uurNoordwijk / Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven
di. 29 oktober19.45 uurOss'20 / Jodan Boys - TOP Oss
di. 29 oktober / wo. 30 oktober19.45 uurDUNO / Quick - Willem II *
di. 29 oktober20.45 uurNAC Breda - FC Emmen
wo. 30 oktober18.30 uurHeracles Almelo - RKC Waalwijk
wo. 30 oktober19.45 uurGroene Ster / Kloetinge - VVV Venlo
wo. 30 oktober19.45 uurExcelsior Maassluis - SC Heerenveen
wo. 30 oktober19.45 uurSparta Nijkerk - ADO '20 / Fortuna Wormerveer
wo. 30 oktober19.45 uurSpakenburg / SDO - ASWH/TEC
wo. 30 oktober19.45 uurVVOG / Ajax (am) - Westlandia / OFC
wo. 30 oktober19.45 uurAFC - Odin'59 / Barendrecht
wo. 30 oktober19.45 uurScheveningen / Harkemase Boys - FC Groningen
wo. 30 oktober19.45 uurBlauw Geel'38 / De Treffers - FC Twente
wo. 30 oktober20.45 uurSparta Rotterdam - FC Volendam
do. 31 oktober18.30 uurDongen / Excelsior '31 - FC Utrecht
do. 31 oktober20.45 uurFortuna Sittard - ADO Den Haag

* = Duno speelt zijn eventuele thuiswedstrijd op dinsdag 29 oktober, Quick op woensdag 30 oktober.

Gerelateerd nieuws

Laatste artikelen

Terug naar boven