Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op totoknvbbbeker.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Nijhuis fluit RKC - Willem II in 1e ronde TOTO KNVB Beker

KNVB Media
KNVB Media
19 oktober, 12:00

Bas Nijhuis fluit RKC Waalwijk - Willem II, een van de 54 duels in de 1e ronde van de strijd om de TOTO KNVB Beker. - Foto: KNVB Media

Bas Nijhuis is aangesteld als arbiter bij het TOTO KNVB Bekerduel tussen RKC Waalwijk en Willem II. Deze West-Brabantse streekderby in de 1e ronde van de strijd om de nationale beker wordt donderdag 28 oktober gespeeld en is de enige ontmoeting in deze 1e ronde tussen twee clubs uit de Eredivisie.

Van dinsdag 26 oktober tot en met donderdag 28 oktober staan 27 duels in de eerste ronde van de TOTO KNVB Beker op het programma. Er komen dus 54 clubs in actie. Ajax, AZ, Feyenoord, PSV en Vitesse zijn vanwege Europese verplichtingen vrijgesteld van de eerste ronde. Deze vijf clubs stromen pas de 2e ronde in.

Live op ESPN

De wedstrijden SteDoCo - FC Utrecht, NAC Breda - VVV-Venlo, FC Groningen - Helmond Sport, Oss’20 - FC Twente, Ajax (amateurs) - SC Cambuur en RKC Waalwijk - Willem II worden live uitgezonden op ESPN.

ARAG official partner ARAG official partner ARAG is official partner van de KNVB scheidsrechters betaald voetbal. Samen met de scheidsrechters wil ARAG werken aan het bevorderen van fair play.

Aanstellingen TOTO KNVB Beker, 1e ronde

Dinsdag 26 oktober 2021

SteDoCo - FC Utrecht (dinsdag 26 oktober, 18.45 uur, live op ESPN)

ScheidsrechterVan der Eijk
Assistent-scheidsrechtersNanninga
 Beijer
Vierde officialBaars
 

ACV - MVV (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechtersInia
 Faber
Vierde officialWiersma
 

Spakenburg - FC Dordrecht (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterRozendal
Assistent-scheidsrechtersWeever
 Van Westen
Vierde officialLodeweegs
 

Sparta Nijkerk - ADO Den Haag (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechtersKoopman
 Steeg
Vierde officialDe Bruijn

DVS'33 - FC Eindhoven (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterTimmer
Assistent-scheidsrechtersRibbink
 Van der Ley
Vierde officialSpaan
 

ASWH - Heracles Almelo (dinsdag 26 oktober, 20.00uur)

ScheidsrechterCantineau
Assistent-scheidsrechtersJanssen
 De Koning
Vierde officialVan Dongen
 

Kozakken Boys - Telstar (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterOostrom
Assistent-scheidsrechtersVan Kampen
 Fieret
Vierde officialTissingh
 

FC Volendam - FC Emmen (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechtersDe Nas
 Van de Ven
Vierde officialSmit
 

PEC Zwolle - De Graafschap (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan Boekel
Assistent-scheidsrechtersBrondijk
 Dobre
Vierde officialHensgens
 

Roda JC - FC Den Bosch (dinsdag 26 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechtersBoonman
 Bodde
Vierde officialVereijken
 

NAC Breda - VVV-Venlo (dinsdag 26 oktober, 21.00 uur, live op ESPN)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechtersHonig
 Van Dongen
Vierde officialKooij

Woensdag 27 oktober 2021

OSS'21 - FC Twente (woensdag 27 oktober, 18.45 uur, live op ESPN)

ScheidsrechterPérez
Assistent-scheidsrechtersWeterings
 Waleveld
Vierde officialHardeman
 

Staphorst - Gemert (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterDieperink
Assistent-scheidsrechtersMiedema
 Pelgröm
Vierde officialStegeman
 

Harkemase Boys - DOVO (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterDröge
Assistent-scheidsrechtersOzinga
 Kempinga
Vierde officialKuipers
 

GVVV - Sparta Rotterdam (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechtersDe Koning
 Reinshagen
Vierde officialMulder

AFC - sc Heerenveen (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechtersDe Groot
 Ter Hoeve
Vierde officialShukrula
 

IJsselmeervogels - Excelsior (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechtersKloekke
 Winckens
Vierde officialPuts
 

Capelle - N.E.C. (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVos
Assistent-scheidsrechtersVan Marrewijk
 Van der Brugge
Vierde officialVan Kommer
 

ADO'20 - Barendrecht (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterEijgelsheim
Assistent-scheidsrechtersFrijn
 Leenstra
Vierde officialHenshuijs
 

Westlandia - Excelsior Maassluis (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechtersKucukerbir
 Van Rijn
Vierde officialTimmer
 

Achilles Veen - Unitas (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterSmit
Assistent-scheidsrechtersPleijte
 Maas
Vierde officialTissingh
 

De Treffers - Rijnsburgse Boys (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechtersWesthof
 Sahiner
Vierde officialPrick
 

Almere City FC - Go Ahead Eagles (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechtersVan Zuilen
 Balder
Vierde officialNagtegaal

 

 

Fortuna Sittard - TOP Oss (woensdag 27 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechtersDiks
 Schaap
Vierde officialCantineau

 

 

FC Groningen - Helmond Sport (woensdag 27 oktober, 21.00 uur, live op EPSN)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechtersZeinstra
 Vandeursen
Vierde officialBlank

 

Donderdag 28 oktober 2021

Ajax (amateurs) - SC Cambuur (donderdag 28 oktober, 18.45 uur, live op ESPN)

ScheidsrechterVereijken
Assistent-scheidsrechtersKrijt
 Van der Waaij
Vierde officialVan Zuilichem

 

 

RKC Waalwijk - Willem II (donderdag 28 oktober, 21.00 uur, live op ESPN)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechtersKleinjan
 Fikkert
Vierde officialGerrets

 

Programma eerste ronde TOTO KNVB Beker bekend Programma eerste ronde TOTO KNVB Beker bekend Bekijk het complete programma voor de eerste ronde.

 

Gerelateerd nieuws

Laatste artikelen